Jdi na obsah Jdi na menu
 


Účast ve výzkumu


 

POZVÁNKA K VÝZKUMU:

Srdečně vás zveme k účasti ve výzkumu, jehož cílem je zjistit, jaké postoje, názory a přesvědčení souvisejí s lepším psychickým i tělesným zdravím a duševní pohodou v době koronavirové. 
Odkaz na anonymní dotazník naleznete zde:
https://www.efs-survey.com/uc/Uni_St_Gallen/c28f/

Studie je součástí mezinárodního výzkumného projektu pod vedením dr. A. Kraffta ze švýcarské University of St. Gallen, do nějž je zapojeno 15 zemí z celého světa. 
Díky ní se dozvíme:
... co nám pomáhá lépe zvládat náročné životní období;
... v čem vidíme naději pro rok 2021;
... jak souvisí duševní pohoda se zdravím a s naším očekáváním do budoucna;
... a jak si stojíme v porovnání s ostatními národy.

Na tyto a mnohé další otázky přinese odpověď výzkum, jehož první výsledky budeme znát již koncem roku a rádi vás s nimi seznámíme.
Váš názor a vaše zkušenosti jsou pro nás důležité!
Předem děkujeme za vaši účast ve výzkumu.

 

* * * 

 

Zapojte se do mezinárodního výzkumu humoru! 
Na základě pozvání od švýcarských výzkumníků  z University of Zurich začínáme se sběrem dat pro českou část mezinárodní studie o stylech humoru.Stručný anonymní dotazník je k dispozici zde: https://www.surveymonkey.com/r/HumorCzechia

Děkujeme všem zájemcům za aktivní účast ve výzkumu a za sdílení odkazu mezi další respondenty!

 

* * * 

 

16.1.2015: Jak souvisí tělesná aktivita s duševní pohodou?

Srdečně Vás zveme k účasti v mezinárodním výzkumu, který probíhá ve spolupráci se Školou sociálních a politických věd (ISCSP) a Centrem pro administrativu veřejného práva (CAPP) při univerzitě v Lisabonu. Cílem této studie je prozkoumat vztah mezi životním stylem, tělesným zdravím a spokojeností se životem u respondentů z devíti evropských zemí.
Budeme vděční za Vaše zapojení do výzkumu a sdílení svých názorů a zkušeností. Výzkum se skládá ze dvou dotazníků, každý Vám zabere přibližně 10 minut. Jedná se o anonymní průzkum a Vaše data budou použita pouze pro pro vědecké účely. Předem děkujeme za Vaši účast, studie probíhá jen do konce ledna 2015!

Studie je již ukončena.
 

Děkujeme za Vaši vstřícnost a podporu vědeckého zkoumání pozitivní psychologie!